Programmet

Electronic device, Multimedia, Technology, Product

Vil du vite hva Norges fremste investorer tenker om sine investeringer?

MANDAG 12. OKTOBER

12.30 Åpning av Investordagene 2020

12.35 Jarand Rystad fra Rystad Energy - Les om foredraget

13.05 Paneldebatt med Kari Due-Andresen fra Handelsbanken, Harald Magnus Andreassen fra Sparebank 1 Markets, Trygve Hegnar og Eline Hvamstad - Se hele paneldebatten 🎥

13.40 John Olaisen fra ABG Sundal Collier - Se hele foredraget 🎥

13.50 Alexander Aukner fra DNB Markets - Se hele foredraget 🎥

14.00 Henriette Trondsen fra Arctic Securities - Se hele foredraget 🎥

14.10 Andreas Bertheussen fra Kepler Cheuvreux - Se hele foredraget 🎥

14.20 Oppsummering av Investordagene dag 1 med Eline Hvamstad


TIRSDAG 13. OKTOBER

12.30 Trygve Hegnar og Eline Hvamstad snakker om fornybare investeringer

12.45 Philip Ripman fra Storebrand - Se hele foredraget 🎥

13.05 Siri Kalvig fra Nysnø - Se hele foredraget 🎥

13.20 Kjetil Bøhn fra Quantafuel - Se hele foredraget 🎥

13.40 Henrik Badin fra VOW - Se hele foredraget 🎥

13.55 Jon André Løkke fra NEL - Se hele foredraget 🎥

14.10 Oppsummering av Investordagene dag 2 med Eline Hvamstad


ONSDAG 14. OKTOBER

12.30 Åpning av Investordagene dag 3

12.35 Pernille Skarstein Christensen fra C Worldwide Asset Management - Se hele foredraget 🎥

12.50 Stig Myrseth fra Dovre Forvaltning - Se hele foredraget 🎥

13.10 Jan Petter Sissener fra Sissener - Se hele foredraget 🎥

13.25 Peter Hermanrud fra Sparebank 1 Markets - Se hele foredraget 🎥

13.45 Jan Petter Sissener og Peter Hermanrud i samtale med med Eline Hvamstad og Trygve Hegnar - Se hele foredraget 🎥

14.15 Oppsummering av Investordagene dag 3 med Eline Hvamstad


TORSDAG 15. OKTOBER

11.30 Live podcast: // #pengepodden spesial: Markedsutsikter for 2021 med Roger Berntsen og Mads Johannesen // Nordnet (sponset innhold)

12.30 Åpning av investordagene dag 4 Eline Hvamstad ønsker velkommen

12.35 Håvard Lintvedt fra Nordea Startup & Growth - Se hele foredraget 🎥

12.50 Sigbjørn Nome VEXT-vinner Ignite Procurement - Se hele foredraget 🎥

13.05 Trygve Hegnar og Eline Hvamstad i samtale med Martin Schütt fra Askeladden og Kristian Jul Røsjø fra Antler - Se hele samtalen 🎥

13.25 Morten Klein fra Klein Group - Se hele foredraget 🎥

13.50 Eilert Hanoa fra Kahoot! - Se hele foredraget 🎥

14.20 Johan H. Andresen fra FERD - Se hele foredraget 🎥

14.45 Ingrid Teigland Akay fra Hadean Ventures - Se hele foredraget 🎥

15.10 Oppsummering av Investordagene

Logo, Text, Font

Samarbeidspartnere

Electric blue, Azure, Font, Logo, Text
Logo, Font, Text

Produksjonen er levert av

Logo, Text, Font
Line, Logo, Text, Font
Crest, Font, Logo
Line, Brand, Logo, Font, Text

Se alle foredragene fra Investordagene 2020